| humanconnecttohuman a întrebat:

Vreau sa-mi fac multi prieteni, dar sa fie fani TOKIO HOTELlove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck. Cei interesati pot lasa id, si o sa accept eu.Va rog cei care aveti chef de glume/mistoo. uri mai bine tineti.va gurastraight face. Kusses Aliiennss!

12 răspunsuri:
| perusita a răspuns:

Oana.reut adauga-ma:X:d

| Holocaust a răspuns:

Chiar iti place Tokio Hotel?
Adica n-am nimic impotriva,si mie mi-au placut(aveam postere,insigne,rucsacuri-pe care acum se pune praful),dar in ultima vreme,de cand s-au dat pe comercial, m-am dat si eu pe clasic, aproximativ...

| humanconnecttohuman explică:

Si nu le dai la schimbpuppy dog eyes?

| Holocaust a răspuns (pentru humanconnecttohuman):

Daca ar fi usor, le-as da.
Dar am prea multa lene.Hai cu posta, colete.Habar n-am.
Si probabil esti din partea cealalta a tarii! Eu in viata mea n-am trimis o scrisoare macar prin posta.laughing

| humanconnecttohuman explică (pentru Holocaust):

Eu sunt din timisoara, tu?happy

| Holocaust a răspuns (pentru humanconnecttohuman):

Cum ziceam,ma pricep la asta.
Eu sunt din sud, sud-est. zona, aia.-_-

| humanconnecttohuman explică (pentru Holocaust):

Aaastraight face si nu sti sa trrm prin posta?sad

| Holocaust a răspuns (pentru humanconnecttohuman):

Nu prea, plus că mi-e lene.
De curiozitate, tu cați ani ai?
Eu am trecut prin criza asta pă la doișpe...

| humanconnecttohuman explică (pentru Holocaust):

| Holocaust a răspuns (pentru humanconnecttohuman):

Eu am 15.
Mă rog, fiecare cu gusturile sale. (:

| humanconnecttohuman explică (pentru Holocaust):

Dada

| Mitsuri10 a răspuns:

Eu.Eu sunt fan.Insa am statut de junior si nu ma lasa sa trimit mesaj.Te rog trimite-mi tu ca sa iti dau add.winking