| yss a întrebat:

Vreau sa pun o melodie pe profilul de hi5 stiu cum dar nuh vreau sa se vada cum fac?

2 răspunsuri:
| h3llG1rl1995 a răspuns:

Nu da nici o parola, cauti pe google "youtube codes" unde scrie home scrii melodia pe care o vrei.iti vor aparea mai multe, faci clic pe care vrei tu, apoi faci clik pe grab code, si sus ai si o casuta cu autoplay, daca vrei autoplay, bifezi casuta, daca nu, nu, apoi copii acel cod si-l pui exact unde vrei (comentarii sau in pagina ta personala) funda?

| Doar1îngeR a răspuns:

Da-mi in privat e-mail-ul tau, parola de pe hi5 si melodia pe care o vrei si in 10 min ai sa o ai pe hi5big grin