| diana_3748 a întrebat:

Nu vreau sa mai imi vada nimeni profilul de hi5.Cum sa fac asta?

4 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Sterge.

| ejaxz a răspuns:

Dai click in dr sus pe confidentialitate, apare o lista, dai click pe:"Permit oricarui utilizator sa-mi vizioneze profilul", selectezi cealalta optiune si gata.

| Mitss a răspuns:

Poti alege sa fie vazut profilul doar de prieteni tai hi5...Intri sus in dreapta la confidentialitate, iti apare o lista si pe undeva pe acolo scrie" oricine imi poate vedea profilul" sau ceva de genu. Apesi pe scris si selectezi" doar prieteni imi pot vedea profilul":*

| ioanapysycuutata a răspuns:

Seteaza-ti profilul pe prieteni ca sati vada numai prieteni profilul