| eprubetă a întrebat:

Vreau sa stiu ce parere aveti despre Justin Bieber?

fundita:* [daca coincide cu opinia mea] :*:*:*

Răspuns Câştigător
| nicoleta97_7760 a răspuns:

Il urasc. Pana la urma este decat un pusti ce se maimutareste, ce canta acolo niste melodii. Pentru mine nu este o adevarata vedeta

10 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

@MimiPopescu dacă Adrian Țuțu a câștigat Românii au talent în fața lui Narcis, mă duc și eu la preselecții din vară, le spun că m-am născut la 6 luni jumate(asta e adevarată,adică le zic povestea vieții mele) mă rup în figuri,și scăpam de datoriilaughing.Așa,în legatură cu Justin Bieber,nu-mi place, prea mult caz cu el, m-am săturat. Vreau să dispară din muzică odată.

| SuperMagicSmile a răspuns:

e de **** si gay si are voce de femeie

| WhiteWolf7 a răspuns:

HE SUCKS! Frate, voi chiar sunteti inculti la capitolu muzica? Ce dracu vedeti la una ca el? Voce n-are, arata ca bunicamea, este un mare sarlatan si un mare scandalagiu. Face toate lucrurile care le face doaaar pentru reclama si bani.Mai nou are propria lui periuta de dinti.Voi va dati seama ce disperat dupa bani e de are propria linie de periute de dinti(mi se pare chiar jenant).Se pozeaza cu vedete de la HollyWood pentru ca el singur intr-o poza n-are nici-o valoare.E DE RAHAT, iar cand lumea isi va da seama de asta se va duce dracu, nici acolo macar.Asclultati frate muzica adevarat, rock, jazz,, orice da lasati-le dracu de manele, dance, house si alte cacaturi facute pentru bani si atat.
In concluzie, Justina Bieber, pentru mine, este o pi.,? zda proasta fitoasa, egoista si materialista.

| MimiPopescu a răspuns:

Cred ca am vazut pana acum vreo 10 intrebari de genul,, ce parere aveti despre Iustin Beaver''?
Cei care asculta muzica buna il contesta deoarece acel baietel nu are voce si nici talent. Am zis sa nu sfiu Toma Necredinciosul si sa ma uit pe youtube la prima lui prestatie, cea cu care ajuns celebru, interpretand melodia lui Justin Timbarlake Cry me a river si sincer nu mi-a venit sa cred ce a putut face unei asemenea melodii bune.
De ce se duce lumea asta de rapa din punct de vedere muzical?
La noi la romanii nu mai sunt apreciate versurile, toata lumea asculta tot felul de chestii ritmate, fara sens si cu o linie melodica ce se repeta la infinit.
Pacat ca ne ingropam valorile si oamenii care chiar au talent si promovam scursuri fara voce.

| saku970 a răspuns:

Ma enerveaza...este decat un pusti cu voce de fata care nu a avut alta treaba decat sa devina vedeta.

| LetyKaty a răspuns:

Il ador...e cel mai cool si mai dragut si mai frumos si ...toate calitatile.I love u JB

| Eeu a răspuns:

Umm thinking

nu stiu`. Intr`un fel. imi place de el. arata destul de bine. deci. in legatura cu asta e ok. big grin

Dar`. are voce de fata. parerea mea. :-s. desi unele melodii sunt. bune.` laughing

Dar cred ca pentru cineva care nu l`ar cunoaste. nu i`ar fi auzit niciodata vocea. big grin. ar zice ca, canta o fata. laughing

nu stiu`. eu nu sunt nici pro`. nici contra`. laughing

Fiecare cu ce`i place. laughing

| Pauliss a răspuns:

Mai are de crescut straight face

| lalalalalalalaa a răspuns:

E doar un pusti care habarnare ce e muzica... face doi pasi pe scena si se crde vedeta:-&... oribil

| deeautza_5699 a răspuns:

Dupa parerea mea e ok,are voce, prezenta scenica destul de buna, e dragut.Nu prea intelegg ce au altii cu el...