| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu cum se numeste o melodie dintr-un video dar nu ma lasa sa pun link-ul aici asa ca daca vreti sa ma ajutati o sa va spun cum sa ajungeti la acel video...
scrieti pe google SERIALE COREENE NOI DIN 2011-2012 si dati la prima
vreau sa stiu despre prima melodie care se aude
va rog,...

Răspuns Câştigător
| xxdrgn a răspuns:

Buna!^^
Nu stiu daca am intrat pe unde trebuie, dar primul link m-a dus la site-ul PeTeava, iar melodia ce a pornit e: "TeenTop - No more perfume on you"
http://www.youtube.com/watch?v=HrWTc4lG8lI

| anonim_4396 explică (pentru xxdrgn):

Oh my god...ms mersi mersi :*:* asta e, cat am cautat-o laughing thx a lotlove struckxlove struck

1 răspuns: