| iuliasistrify a întrebat:

Vreau sa stiu daca YU ex CINEMA BIZARRE a avut accident de masina. in los angeles. vreau raspuns ct mai rapidcrying

4 răspunsuri:
| LostInDreams a răspuns:

De unde ai auzit?! sunt o mareeeee mare fana a baietilor de la CB in special al lui Yu si Strify.Am catat pe net imediat ce am citit intrebarea ta, insa nu scrie nimic.Eu sper din tot sufletul sa nu fi avut nici un accidentcrying. o sa mai caut si iti dau un mesaj pe privat daca aflu ceva, sa faci la fel. te pup:*. CB sunt cei mai tari!:X:X:X

| iuliasistrify explică:

Plang

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat.nu mai crede toate prostiile...mai auzisem eu ca bill de la tokio hotel a murit, prostii... app idu` meu pentru fanii cinema bizarre: by. kam3lia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cea mai mare prostie pe care am auzito...nu mai crede asa ceva... apropo circula un zvon ca cinema bizarre se intorc impreuna sa cante in decembrie 2010