| Diamantsacru a întrebat:

Vreau si eu cateva versuri din melodii(nu conteaza daca in romana sau engleza) pentru statusuri la poze de pe facebook. Daca stiti cateva versuri frumoase dau funda!

2 răspunsuri:
| AndreeaM1 a răspuns:

"I loved you so much, and now I just hate you", "Save me from the nothing I've become' (Bring me to life); "Tot ce simt acum, e un mare gol, poti sa-mi faci si rani, ca nu ma dor", "Te-am pierdut ca m-ai pierdut, si nimic nu-i la intamplare"

| gabriela15gabigaby a răspuns:

"Help me lose my mind"
"As zbura chiar si-o noapte intreaga spre zori in care ai fi tu"
"Te cautam in noapte printre melodii"
"Cuz I know I don't understand / Just how your love can do what no one else can"
"Ce e adevarul cand minciuna-i seamana?
Nu stiu sa raspund, dar tu intreaba-ma
Sa pastrez ce iubesc sau sa iau ce-mi doresc?
Ca la final tot eu am sa platesc..."
"Everywhere you are the sun comes out"
Cam astea imi vin acum in minte.