| Diamantsacru a întrebat:

Niste citate/statusuri/versuri frumoase? (nu conteaza daca sunt in romana sau engleza) Funda!

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind eram ura eram mare iar astazi cu desavirsire sunt mare ca ma simt uitare sunt mare ca ma simt iubire.

Cand aripi al meu suflet avea.
Era ca o-nf lorire de zile minunate,
De crini si roze roze — Zambeam copilaros,
Voios si generos,
Strain de rautate
Cand aripi al meu suflet avea

| Cristinaaa57 a răspuns (pentru AlexFcd):

Ce-i asa de amuzant?big grin

| AlexFcd a răspuns (pentru Cristinaaa57):

1."Mintea-mi joacă feste, da, şi-mi dă de veste,
Că sentimentele n-o să mă lase să trec peste."

2.Esti tu aproape,
esti tu departe?
Ce ne uneste
ne si desparte.

3."Nu vreau să pierd nimic din tot ce se-ntâmplă,
Vreau să fac multe dar mi-e teamă că o viaţă n-o să-mi ajungă."

4.Alunga tacerea
si cere-mi ce vrei

5.Cand nu ti-a mai ramas nimic decat Dumnezeu, atunci ai realizat pentru prima data ca Dumnezeu iti este indeajuns!

| AlexFcd a răspuns (pentru Cristinaaa57):

A spus sa scrii tu nu sa-i dau site.

| Cristinaaa57 a răspuns (pentru AlexFcd):

Iti dai seamahappy, nu te mai baga peste raspunsurile mele, bafta

| Cristinaaa57 a răspuns (pentru AlexFcd):

Si nu cred ca scrie nicaieri sa trebuie sa-i scriu, data viitoare citeste mai binewinking

| Cristinaaa57 a răspuns (pentru AlexFcd):

Hai pa, ca n-am chef de tine

| Anaalex520 a răspuns:

Stiu ca sunt multe si poate nu e ceea ce cauti, dar fa-ti timp sa le citesti pe toate! kiss

1.Esti un oarecare, care cauta parcare!

2. Daca spun ''PA'' nu inseamna ca plec!

3.Stii? Vad viata ca pe un joc.Sunt pasionata mereu de primul loc.

4.Ma exprim sa intelegi mesajul! Eu nu-s m*-ta sa cenzurez in fata ta limbajul!

5. Vrei sa ma schimbi? Schimba-te tu primul! Tu esti doar personajul eu fac tot filmul.kiss

6.Sunt inofensiva.Dar gandul meu e criminal!

7.Si cateodata pur si simplu nu pot sa tac!

8.Sa iert`? poate`! Sa uit? Niciodata!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| lizucalisuca a răspuns:

Mai mult amuzante decat frumoase: http://ro.blastingnews.com/......55915.html