| Lulu_3803 a întrebat:

Vreau si eu sa invat sa cand la chitara. ce chitari imi recomandati... avand in vedere ca este an de criza? Nu am auzit lucruri asa bune despre Hora. iar despre stagg unii zic ca este buna.altii ca nu prea. vreau o chitara acusticahappy

3 răspunsuri:
| Robeee a răspuns:

Eu am hora si este foarte buna. Ti-as recomanda-o pe asta pentru ca nu e nici foarte scumpa e in jur de 40 lei.

| Gaga4u a răspuns:

Eu recomand chitara bas! E usor sa canti la ea si inveti repede! Am si eu, imi place mult sa cant la ea! ^_^

| Humphrey a răspuns:

@ Alice

Cum sa inveti prima data la o chitara bas, gandeste si tu cu bibilica aia a ta...

Lulu, eu iti recomand o electro-acoustica...