| DeeaLoVe012 a întrebat:

Vreau urgent o melodie misto cantata de o fata nu conteaza cine...E ca sa o cant la muzica dar nu oricare vreau sa cautati va rog una mai speciala.Mie mi se lo deja tongue

17 răspunsuri:
| Shatteredx a răspuns:

Iti recomand Nicky Minaj - Stupid Hoe

| anyshor a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ML8F_D9kZOg&feature=player_embedded... este o melodieee superrrrr. nu canta o fata dar se poate. O adorr!

| DeeaLoVe012 explică (pentru anyshor):

E superba dar am o singura problema ma poti ajuta si pe mine daca vrei sa gasesc un site unde sa fie versurile la melodie scrise direct cum se citeste... Daca nu chiar nu ma supar oricum

| boregore a răspuns:

Impodobeste,mama,bradu'

| DeeaLoVe012 explică (pentru boregore):

laughing Hai nu la misto va rog laughing

| Bєshka a răspuns (pentru DeeaLoVe012):

Pe versuri.ro gasesti versurile la fiecare

| DeeaLoVe012 explică (pentru Bєshka):

Stiu da eu vreau cum se citeste direct laughing Nu prea o am cu englezatongue O fac de cateva luni x(

| Shatteredx a răspuns (pentru DeeaLoVe012):

De cate luni exact o faci?

| DeeaLoVe012 explică (pentru Shatteredx):

6cred...nu prea citim la ora de engleza mai ales ca avem doar odata pe saptamana sad

| anyshor a răspuns (pentru DeeaLoVe012):

Aaalaughing pai nu stiu asa...

| KAdlk a răspuns:

Taylor Swift - You Belong With Me
Taylor Swift - Love Story

| sseerrggiiuu2000 a răspuns:

My heart will go on
are o sensibilitate extraordinara