| jonydd a întrebat:

Vreau sa cant dar nu stiu sa cant dupa versuri ce sa fac adica daca imi dai negativul si versuri nu pot sa cant nu simt muzica ca atunci cant cand o melodie cantata de altcineva sunt mai bun la copiat in fine ce sa fac sa cant bine dupa versuri si negativ ca chiar daca invat versurile la perf tot nu aud muzica cum sunat alti cum fac sa cante super la rima etc?

3 răspunsuri:
| jonydd explică:

Dar ma gandesc ca alti cantareti nusi scriu ei versurile dar tot stiu cum sa le cante si asta vreau si eu sa stiu :d

| TropicalStorm a răspuns:

Salut! incearca sa iti faci versurile tale si negativul tau poate atunci o sa iti intelegi versurile...o sa stii cum sa le canti dupa negativhappy

| Heys a răspuns:

Nu cantilaughing