| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-mi niste melodii dinalea super triste care sa te faca sa plangi(sa fie emocore) ca ce stiu eu parca nu imi porneste lacrimile si vreau sa plang vreau sa ma descarc sau ceva povesti din astea de dragoste tragice...

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Piesa Ucrainei de la eurovision - "Sweet people". Am gasit recent videoclipul piesei (nu stiu pe unde il ascundeau smecherii inainte de finala). Piesa este geniala si are un mesaj foarte important de transmis, iar vocea interpretei incredibil de puternica! Superba!
http://www.youtube.com/watch?v=rqspWawDgl0
Vizionare placuta!

P. S. e trista, promit.;)

| AvalohAlyn a răspuns:

Dj Aligator-close to you
Carrie Underwoo-just a dream
Adda si Teasta-minti murdare facute praf
Stefan Hrusca si Adrian Paunescu-ruga pentru parinti( nu e de dragoste dar e trista si te face sa plangilaughing )
Richard Marx-right here waiting

| judgement a răspuns:

Bai baiatule, la ce sa plangi? ca te-a lasat femeia? du-te ma si bea o bere cu prietenii, lasa-i pe ei sa te ajute sa treci peste asta, da nu sta sa plangi din cauza unor melodii, asta doveste doar ca nici macar nu a insemnat prea mult fata aia pentru tine, daca nu esti in stare sa plangi pentru ca te-a parasit, ci poti sa plangi doar daca asculti nu stiu ce tip de muzica...

iesi la un oras, stai de vorba cu prietenii, si iesi din stadiul asta al tau EMO, pe care iti garantez ca mai tarziu ai sa il regreti, incearca sa fi om normal si ia viata in piept...

INVATA SA FI BARBAT

| raisssa a răspuns:

Daca tot vrei sa plangi asculta http://www.youtube.com/watch?v=faq6Vvcr3mI, dar te avertizez, cazi intr-o depresie de iti vine sa te sinucizi, serios...

| godmusthateme666 a răspuns:

Adam Lambert -I just love you
P! nk- Just like a pill
Avril Lavigne- When you're gone
Simple Plan- No love :X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X
Linkin Park- Leave out all the rest!:X
Tokio Hotel- Don't jump/1000 Meere:X
Kelly Clarkson- Because of you/ Haunted
My Chemical Romance- I don't love you
:X
Astea sunt foarte frumoase xD
Dar... iti recomand ceva gen.
Linkin Park - One Step Closer/Forgotten happy

Smile dude! happy

Astea sunt superbe:X

| vivalavida a răspuns:

Switchfoot - you

| ♀ кɨđµ°♀ a răspuns:

Dj aligator close t you clip original [cu 2 chinezi]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu merita sa plangi pentru nimeni distreazate cat poti viata e scurta.

| kidda55 a răspuns:

Nimeni altu'-inca o poveste
acustic si expresiv-ganduri spuse
dudah ft. chriss-sentimente
bebbe-degeaba impreuna
printesa de aur-ce repede ai uitat
3sud est-alaturi de ingeri
florin salam-ori n'aivrut, ori n'ai stiut
spike-amintiri
arsurra-ultimele cuvinte
da0ne-cat de mult raneste dragostea
dj aligator-close to you varianta in romana
tazy si kaye owe-te caut
kaye owe-fata mea are pe altcineva
nane-doar o sansa
nane-ganduri la miezul noptii
nane-prea tarziu
tokio hotel-love is dead
solo-povestea unui sfarsit
bitza-sinuciderea unui inger
bitza ft. keo-eu inca plang, tu inca plangi
pink-conversations with my 13 year old
bullet-a fost odata

| foz a răspuns:

Silverstein - My heroine

Întrebări recente