| Sfaterly a întrebat:

Ziceți-mi și mie niște rapperi mișto gen Jianu, Dilimanjaro, Sisu Tudor...("rap murdar") ma refer sa cânte asa șmecher si sa aibă instrumentale faine. Ca in rest ascult si eu Cedry2k, Dragonu', NA' etc... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Aslam a răspuns:

Alan si Kepa, D-Trone, Esra, Dragos Miron, Stripes, Stres.

| Sfaterly explică (pentru Aslam):

Mersi mult! Atât voiam!

| Aslam a răspuns (pentru Sfaterly):

Nu ai pentru ce! happy

4 răspunsuri:
| Nitroblast a răspuns:

Atunci asculta neaparat albumul 2012 de la formatia cu acelasi nume (alcatuita din ADN, Sagace, Sub7 si Aforic). In opinia mea, e clar unul dintre cele mai bune si mai "underrated" albume din rapu' romanesc.