| yonycka16 a întrebat:

Zilele trecute am auzit la un post de radio o melodie in franceza iar refrenul era ceva de genul "pam pam paparam pam pam" si sa nu aud de Alexandra Stan, caci nu era melodia ei big grin ma ajutati va rog, o caut ca o disperata si nu o gasesc crying

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Alte versuri ceva nu ai? ar putea fi mai orice.Si la ce post?

| yonycka16 explică:

La Kiss FM si alte versuri nu mai am, imi pare rau, era in franceza melodia si cum stau prost cu franceza, greu sa imi amintesc, refrenul este tot ce mi-a ramas. Iti multumesc pentru raspuns happy

| Spd_Iulian_1990 a răspuns:

Si eu o caut in disperare...canta o femeie cu o voce ragusita.Am auzit-o de doua ori pe kissfm...

| yonycka16 explică (pentru Spd_Iulian_1990):

Da da aia este crying mor de oftica, daca ai norocul sa dai peste ea, ma poti anunta si pe mine?batting eyelashes

| Spd_Iulian_1990 a răspuns (pentru yonycka16):

Melodia care o cautam eu se numeste " WTF! - Da Bop (Official Video HD) "
sper sa fie si ceea ce vroiai tu!winking

| Spd_Iulian_1990 a răspuns (pentru Spd_Iulian_1990):

Scuze nu se incarca siteul si am postat de mai multe ori sad

| yonycka16 explică (pentru Spd_Iulian_1990):

Esti cel mai tare :*:*:* multumesc din tot sufletul!