| Alexandru_Denis_2003 a întrebat:

Avem o problema cu tata in familie,mama lui munceste in Italia si de la un timp ii trimite bani pentru ca da examenele de sofer de tir e de atunci tata e numai pentru el,cand merge in oras cu mama o cafea nu ii da si el inainte ii cumpara si covrigi,merdenele,dar de la un timp s-a schimbat total,bunica lo fii invatat?,voi ce ma sfatuiti in privinta lor, sugestii ceva sa-si revina, dau funda!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai tată tanar daca bunica ta lucreaza in Italia. Pastreaza bani pentru examenele de care spui. Ce este anormal in asta?

| Golyat18 a răspuns (pentru darrio2007):

De unde stii? Poate omul are o amanta nu faci cu un covrig si cu o cafea avere.
Iara-si am rasturnat caruta asa-i?

| darrio2007 a răspuns (pentru Golyat18):

Bai flacau, daca habar nu ai de gramatica, mai bine taci.M-am referit la faptă nu la o persoana.
Fir-ar ea de căruță că iar s-a răsturnat.

| Lioana a răspuns:

Tu nu poți face nimic în acest sens. Poate are și tatăl tău motivele lui. De ce nu-l întrebi direct de ce s-a schimbat?

| Jouliete a răspuns:

Pai sa iteleg ca doar el munceste in familie? dar schimbarea asta poate fii datorata ori influentei bunicii ori fiindca se concentreaza prea mult pe urmatorul sau job. Îți recomand sa îi spui adevarul pe față fiindca este posibil ca intre el si mama ta sa existe certuri pe care tu nu le cunosti, dar tatal tau le discuta cu bunica ta si e normal ca ea ii ține partea fiului ei.