| Butnariu_Adriana_1997 a întrebat:

Buna,

Imi puteti recomanda ce cadouri i-as putea face unei proaspete mamici care tocmai a nascut?

Mentionez ca am luat cadouri pentru micut, insa nu am idei pentru mamica.
Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Relația ta (gradul de rudenie) cu proaspăta mămică este...

| Butnariu_Adriana_1997 explică (pentru sierra1):

Prietena foarte buna.

| sierra1 a răspuns (pentru Butnariu_Adriana_1997):

Poate ceva mic și de valoare cum ar fi cele de aici:

https://www.emag.ro/......0-si-200/c

| Elena9328 a răspuns:

Îi poți lua ceva de la farmacie, o crema buna, poți vorbi cu farmacista sa ti de-a niste idei care i-ar fi de folos mămicii.
Un parfum, un album frumos in care sa și pună poze cu ea și cu familia.

| zăGhost a răspuns:

Un buchet de flori.

| Anabela777 a răspuns:

Nu prea cred ca. conteaza. Tinerele mamici sunt atat de absorbite de puiutii lor incat un cadou pentru ei ar fi ca un cadou pentru ele. Dar daca vrei neaparat sa-i iei ceva, i-ai o agenda, o va ajuta cu organizarea si tot felul de chestii si mi se pare un lucru foarte util.