| Geomire a întrebat:

Bună ziua. Cele care ați călătorit cu avionul cu bebeluși, îmi puteți spune cum ați procedat cu laptele praf? În ce anume l-ați ambalat? Mulțumesc

4 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Cel mai bine e sa-i dai lapte de la san.

| Geomire explică (pentru Yuoia):

Doamnă/Domnule, am întrebat mămicile care au trecut prin asa ceva și au idee despre ce vorbesc. Dacă eu nu pot alăpta, și trebuie sa ii dau lapte praf, ce fac? Îmi chinui copilul, îl las să urle de foame? Nu mai dați sfaturi aiurea.

| Yuoia a răspuns (pentru Geomire):

Cam multe mamici sunt comode si spun ca nu pot alapta. Asta, dupa ce tot pe aici intreaba cum sa opreasca lactatia, ca sa nu se trezeasca noaptea. De aia "dau sfaturi aiurea".

| Geomire explică (pentru Yuoia):

Ești proastă.