| AlexDorinel a întrebat:

De ce parintii nu-mi iau si mie tastatura mecanica? Sunt si eu copil,am si eu dorinte odata la un an,parintii mei au salariu bun, tata mai exact, doar el munceste si are salariu 6500 lei, am note bune la scoala, de ce frate, de ce?

12 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Sa-ti spun un secret: oamenii bogati sunt zgarciti.

| aXy99 a răspuns:

Daca doar el munceste, inseamna ca revin 2166.6 lei pe membru de familie. Bine, dar nu excelent. Poate nu ai nevoie de tastatura aia. Chiar nu ai. Poate vor sa investeasca in altceva. Roaga-te de ei sa iti ia tastatura drept cadou de Craciun. Si Sf. Nicolae. Si ziua ta laughing

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Pentru ca esti prost, punct.

| Dalmore a răspuns:

Pentru că ai și necesități pe lângă dorințele alea, pe care tot ei le plătesc. Ce-i așa special la o tastatură mecanică? Că-ți clămpăne și luminează?

Ascultă asta până îți trece:
https://www.youtube.com/watch?v=iHeYeAyHLts

Și nu te mai compara cu alții.

p.s: se apropie Crăciunul, dacă te întreabă ce vrei, spune-le de tastatură sau mergi cu colindul, strânge bani și cumpără-ți singur.

| Yurisa a răspuns:

Dar a ta ce are? E doar un moft ce vrei. Daca ti se strica poti sa ceri.
Asa incearca de ziua ta sau la craciun.
Nici eu nu ti-as lua ca te-ai invata cu narav laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexDorinel):

Cine e dement să dea atâția bani pe o tastatura
bine, în locul lor, numai ca să mă revanșez că mi-am bătut joc de tine și te-am botezat Dorinel, poate ți-aș fi luat, dar ți-aș fi dat și o mamă de bătaie

| Yurisa a răspuns (pentru anonim_4396):

Am ras bine, multumesc rolling on the floor)))))

| IIIshaneIII a răspuns:

Ca nu meriti, cand vei castiga tu banii, vei avea rahatul de tastatura

| Vali215 a răspuns:

Ca sa-ti demonstreze ca banii se castiga greu. Nu ar trebui sa te invete sa fii rasfatat, ar trebui sa muncesti pentru acei bani. Te-ar ajuta mult in viata chestia asta.

| Codrinn69 a răspuns:

Roaga-te de ei pana se plictisesc, optiune laughing

| Mahmoud228 a răspuns:

Nu mai vorbiti asa urat de el pentru ca si el e copil are dorinte da bani nu vin la usa dar isi doreste dorintele sun dorinte asa ca am un raspuns bun pentru el pentru ca nu poate sa iti ia mancare in acelasi timp decat daca te rogistai si tu cuminte cateva zile si o sa ai ce iti doresti o sa intelegi cand te faci mare. si voi din commentari care vorbiti urat nu e bine sa injurati niste copii a avut o intrebare decat raspundeti nu injurati ca golani aveti si voi respect bani da se mucesc ca sa ei dar ce trebuie sa injurati daca nu stiti ce commentati nu mai commentati si voi sunteti prosti ca in loc sa vorbiti frumos voi injurati ca, esti prost, esti nebun, rahat, nu mai commentati daca nu stiti gata punct cu injuraturile. ati inteles?