| MarianAlex123 a întrebat:

Salut! Eu imi doresc foarte mult o tastatura de la loghitech. Cum imi pot convinge parintii sa imi ia tastatura de la loghitech. Vreau raspunsuri bune, multumesc frumos va pup. Sa nu va legati de scoala de invatat bine de note.

2 răspunsuri:
| DonMoldo a răspuns:

Pai ce vrei mai exact sa-ti spunem noi ti-e rusine sa vorbesti cu parintii tai si sa-i convingi sau vrei sa vorbim noi in locu tau.

| LiviuSorinel23 a răspuns:

Lasa jocurile pe calculator ca tu esti in stare de corijenta si repetentie si te intereseaza joculetele electronice.