| MonaiGabriela a întrebat:

Ma doare burta de 2 saptamani si nu stiu de ce, si nu ma doare jos sau in stanga-dreapta, ma doare in mijloc. Cate odata ma inteapa alte ori ma doare sau cate odata ma doare doar cand ma misc. Nu ii de la menstruatie nu stiu de la ce este. Sfaturi va rog. A da nici constipata nu sunt

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Cel mai bun sfat, du-te la doctor, te doare de 2 saptamani si nu faci nimic, vrei sa iti iasa un alien din burta pana vei lua masuri? Doamne fereste, As fi zic ca poate esti constipata dar sa te doara de doua saptamani, poate fi ceva mai grav.

2 răspunsuri:
| MonaiGabriela explică:

Cum adica sa imi iasa un alien? Si da am sa ma duc la doctor

| EnvyU a răspuns (pentru MonaiGabriela):

Nu conteaza, esti prea mica sa stii filmele cu alien. Era o gluma.