| INAMIHALTE a întrebat:

Pentru copii de 2 ani plus, se recomanda bicicleta cu sau fara pedale?

6 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Să fie cu pedale dar să fie totuși cu patru roti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 ani, esti dus dude, si mai scrii si bicicleta, care e "bici" adica, doar doua roti, care implica, ca echilibriu (care nu e stabil decat daca sunt 3 puncte sau e compesat) e dat de biciclist, care stie sa compenseze din miscari ale rotii din fata (miscari stanga dreapta in functie de SIMTUL pierderii echilibriului)... lucru foaaaarte "ok" la 2 ani

de ce nu bagi copilul ala direct in avion de vanatoare dotat cu rachete aer-aer si il trimiti in Ucraina... LA DOI ANI?!?

sau te cauti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate vrei să spui cu roți ajutătoare.

| ejnfjesus a răspuns:

Fara pedale

| tasr1234 a răspuns:

Eu zic sa ii cumperi masina manuala

| papicspintecator a răspuns:

Direct motor 1000cc