| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a întrebat:

Salut, am 17 ani.Sunt din Bucuresti si as dori sa am grija de un copil pe timp de vara, e posibil asa ceva?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine si ar lasa copilul pe mana altui copil?

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet explică (pentru suntserios):

Tu-mi raspunzi cu alta intrebare? Hai, fii serios

| darrio2007 a răspuns:

Esti prea mica pentru asa ceva.Nu-si da nimeni copilul pe mana ta.

| neutrino a răspuns:

In mod normal nu este posibil pentru ca nici un parinte nu-si poate da copilul pe mana unei fete minore, care nu are nici experienta in aceasta munca.

| Fatamuntilor a răspuns:

Cauta o ruda apropiata sau care au copii. Poate doar asa!
Dar iti zicca trebuie sa ai oarecare experinta si sa-ti placa copii.

| drogh a răspuns:

Chiar dacă tu eşti responsabil, îndemânatic, cu dragostea pentru copii în tine, îţi lipseşte experienţa. Dar dacă vei găsi vreun copil, atunci ar fi ok...

| BoOoMbOnik a răspuns:

Sincer, nu crede ca e posibil. Am incercat si eu asta ca job pe timp de vara, dar nimeni nu te angajeaza in asa ceva fara sa fi major i ba mai mult trebuie sa ai si experienta. Nimeni nu isi va lasa copilul in grija unui minor, plus ca se poate intampla ceva ( sa faca febra, sa se imbolnaveasca ) si nu cred ca te-ai descurca in situatii critice. Oricum nu vreau sa te dezamagesc. Poti incerca sa cauti ceva, dar nu cred ca vei gasi.

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet explică:

Dar sunt baiat, frate

| Prezidentul a răspuns (pentru TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet):

Cu atat mai rau. N-ai vazut ca se cauta BONE (fete). Baietii n-au sanse.
Iti spun eu ce sa faci, plimba cainii, spala masini. Romania laughing
Funda pls. :*

| jmekerashu a răspuns:

Dacă vii cu așa întrebare, sigur nu e posibil. Eu zic să lași filmele că îți bagă doar prostii în cap.