| AlexDorinel a întrebat:

Salut,peste 2 sau 3 zile se termina scoala si eu nu i-am spus mamei de nota de la teza, ce sa fac? Sa i spun azi? tot o tin ca nu ne a adus tezele la matematica...

o sa inceapa sa ma intrebe cat a luat x si y si la ce n am stiut, si dupa vine si tata.Mai bine ii spun maine ca azi vine tata obosit de la munca... il mai si supăr...

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jesus, ce întrebări. Spune-i și aia e, dacă nu ai învățat, îți asumi ca ai luat nota mica. Dacă te cearta aia e, nu o sa te bata nimeni, ma gândesc ca nu ai 11 ani. Da totuși, ce nota ai luat?

Răspuns utilizator avertizat
| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Ce nota ai luat până la urma? Sub 5? Macar ai medie avantajoasă? Pur si simplu ii spui ca nu ai inteles unele probleme, ori timpul a expirat si nu ai apucat să treci la toate subiectele. Ce sa-ti faca pana la urma...Ai grija!

| Nătărău a răspuns:

Spune-i că ai luat 2 și că prof. e curvă, dup-aia spune-i că glumești, că ai luat 6. Nu uita să-i spui că prof. e curvă.

| BurteaSebastian a răspuns:

E doar o nota ar fi ok sa o faci decat sa o minti.
"Notele nu masoara inteligenta iar varsta nu defineste maturitatea"

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nota aia te-a făcut pe tine?
Dacă întreabă, spune-i.

Răspuns utilizator avertizat
sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru AlexDorinel):

Bravo! Așa face un bărbat!