| WhiteGhost1453 a întrebat:

Sunt mămici pe aici care au născut recent la Bega in Timișoara?
M-ar interesa sa știu dacă nașterea naturală e cu plata și costul unei cezariene.
Mulțumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu inteleg asta. Cum adica cu bani sau fara bani? Nu e peste tot gratis? Si daca nu ai bani, ce faci? nasti acasa?
Eu stiu ca la noi, sistemul de sanatate e gratis, Nu e ca si cum te duci cu apa rupta la spital, si daca nu ai bani te da afara.
Poate s-a mai schimbat dar, daca e asa, sunt niste cacati ordinari.
Romania = the biggest shithole in europe.

| WhiteGhost1453 explică (pentru anonim_4396):

Pai totul a ajuns sa fie cu plata din pacate...