| Roman113 a întrebat:

Mămici cât costă un avort? (Dacă ati facut careva acum recent )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Preturile difera foarte mult de la cabinet la cabinet, de la spital la clinica privata, de la un medic la altul si de la un oras la altul.
Te sfatuiesc sa mergi la ginecologul tau si el iti va da o recomandare, daca el nu are cabinet unde face si avorturi.

2 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

In mod normal, daca ai facut un avort, l-ai facut ca sa nu fi mamica. Asa ca, pe cine intrebi?

| Roman113 explică:

"Mamici*