| William a întrebat:

A fost cineva in pelerinaj la vreo manastire? Cat a costat? Cu ce ati ajuns acolo? Cat ati stat?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

De obicei cei care organizeza asfel de pelerinaje asigura si mijoace de trasport.
Am vazut afise prin oras.Un pelerinaj dureza 2-3 zile cu vizitarea a 4-5 obiective costa 2-3 sute de lei.Asta include trasport, cazare, plata intrarilor, eventual un mic dejun inclus.
Cel mai bine este sa intrebi la biserica.

1 răspuns:
| Filip23 a răspuns:

Eu stiam ca pelerinajul e o excursie pe la mai multe manastiri.
Daca vrei sa mergi la o manastire sa te cazezi cateva zile e altceva.