| dannymfc a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care sunt in tema cu crucea neagra din calendar!

Cand in calendar este sarbatoare cu cruce neagra...ai voie sa speli? ma refel la haine!

5 răspunsuri:
| Radu_Bianca_1990 a răspuns:

Nu cred.

| LegionarulRoman a răspuns:

Ba da, ai voie, n-ai voie doar cand e cruce rosie!

Răspuns utilizator avertizat
| GsvMcmxc a răspuns:

Ai voie sa speli hainele cand doresti tu.Mai terminati cu aberatiile astea prostesti.Le spal si de Craciun si de Paste, cand vrea eu atunci le spal.

| comandamente a răspuns:

Nu te supara poate cand ai antrebat poate te-ai doar la cei din religia ta, sper sa te convinga cati spun eu,
In primul rand e pacat cand speli haine an zi de sarbatoare pe care biblia o recomanda nu calendaru,
sarbatorile care sunt mentionate an calendar cu cruce sau fara cruce....sunt instituite de conducerea organizata a biserici, si fara dovezi din biblie cuvantul Lui Dumnezeu.
Cerceteaza si vei afla adevarul pur curat. Biblia