| anonim_4396 a întrebat:

Daca azi e sarbatoare cu cruce neagra se poate face baie?

Răspuns Câştigător
| MireeeLa a răspuns:

Da se poate face.

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Faci baie oricând!
Pa, pa.

NOname
| NOname a răspuns:

Nu, e mai bine să alegi să crezi în toate tâmpeniile și să puți.

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

laughing NOname, dar când te-ai făcut așa rea?

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Să înțeleg că nu vrei să puți?

Cum altfel să reacționezi la astfel de întrebări? Mi se ridică părul de pe cap, când mă gândesc că oamenii ăștia le pun la modul serios. Parcă ar fi din Epoca de Piatră sau n-ar gândi deloc.

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Pe mine, mai tare ca întrebarea, mă înspăimântă unele răspunsuri.laughing

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Ioi, taci! Mi-e și frică să le citesc.

| MoneyMoney a răspuns:

Sincer nu stiu, dar eu ACUM am iesit de la o baie copioasa! happy

| axeldavid a răspuns:

Ai incercan si nai putut, daca nu icearca si ai sa vezi ca poti

| corinusdeplus a răspuns:

Nu stiu daca zici in gluma sau nu, dar da normal ca poti face baie! Asta ar insemna ca atunci cand sunt vreo 3 zile de sarbatoare legate, ramanem nespalati? Fi serios totusi.laughing

| Mikyyela a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu e cruce cu rosu...si nici macar un sfant cunoscut, de ce nu?

| Ella3133 a răspuns:

Nu,nu patesti nimic
poti sa si speliwinking

| Dany3 a răspuns:

Nu,nu se face bai in general sarbatorile, dar inca un pacat pe lista nu strica rolling on the floor

| Dany3 a răspuns:

Si eu am trait in miciuna atatia ani laughing