| Inferno a întrebat:

Am o problema. Una mare. Am nevoie de un sfat ceva, nu conteaza. Nu pot sa spun ce problema am, decat in privat. Daca vrea cineva sama ajute sa imi dea mesaj in privat.
Sa spunem ca am intrat unde nu trebuia si acum nu mai pot sa iei, decat cu forta. Si asta poate sa ma coste.

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

In orice caz sfaturi mult mai bune decat ai putea sa dai tu si daca ai mai trai o suta de ani!

9 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Poti sa imi scrii ce fel de problema ai.Doar noi am mai discutat in privat.Astept sa imi scrii!

| Inferno explică:

Mai bine. Am rezolvat problema cu ala.

| Shammal a răspuns:

Tu iti creezi realitatea, clipa de clipa, orice ai face o faci pentru ca tu vrei si ca sa inveti ceva, te bag in anumite chesti ca sa le experimentezi; oriunde ai fi poti pur si simplu sa iesi, doar sa nu fie ceva chesti juridice acolo esti un pic conditionat de legile scrise insa tu ai ales chestia respectiva big grin, intampina provocare cu un aer de relaxare, concentrare si amuzament; esti un spirit ce are o experienta umana

| 4b a răspuns:

Ioi...si acu aflu eu ca tu esth ray...phailaughing

| 4b a răspuns:

Ofof...

| 4b a răspuns:

Mah omule, tu poti sa simtilaughingda alege si pers potrivitahee hee

| 4b a răspuns:

Pe cine vrei tu...da nu 4bb4laughing

| 4b a răspuns:

E ok...asta-i viata; te poti astepta la orice, de la... oricine

| Chrisa28 a răspuns:

Astept mesaju tau