| ThisIsIoanaBlack a întrebat:

Am visat mai demult ca icoana din camera parintilor mei se misca si Iisus Hristos din icoana mi-a zis ca nu exista fantome si mi-a zis numele.Chiar mia vorbit Iisus Hristos? Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

In vis e posibil intotdeauna orice, probabil ca te framanta atat de mult sa stii daca exista sau nu fantome si vrei atat de mult co confirmare de la o autoritate absoluta incat creierul tau a facut niste conexiuni si iaca visul. multa lume a visat in multiple ocazii si moduri pe Isus, nu e nicio problema, in vis nu putem controla nici creierul, nici timpul, nimic - din fericire happy

12 răspunsuri:
| Raynn a răspuns:

Nu.

| WR104 a răspuns:

Esti dezechilibrata mintal.
Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa nu iti raspunda Dumnezeu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta si demonii pot vorbi prin vise nu stiu ce sa iti spun ar putea fi chiar un demon.

| Raynn a răspuns (pentru anonim_4396):

Sperii fata aiurea.

| Pufuletica98 a răspuns:

Sie eu am visat de multe ori mai ales pe Maica Domnului intr-o icoana si dadea din cap in semn ca nu era pre multumita de mine.Eu nu eram prea credincioasa si dupa visul meu am inceput sa ma rog mai mult.Dar nu toate visele cu Dumnezeu sunt de la El asa ca ai mare grija.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Raynn):

Ei nu o zic aiurea sa stii.

| Miauti a răspuns:

Nu chiar si nici nebuna nu esti.
Icoana in vis reda pacea sufleteasca. Iar ceea ce ai visat tu e subconstientul care iti spune "ca nu exista fantome" e doar subconstientul tau care gandeste logic.

| Allix13 a răspuns:

Depinde cum interpretezi tu visele... daca u crezi cu adevarat ca Iisus a fost, e foarte probabil ca el sa fi fost.Dar cum a zis si Sebastian3000 nu doar Iisus vorbeste prin vise.Ai grija la mici detalii din vis care poate iti dau informatii, scrie tot visul pe o foaie sau inregistreaza-l; la momentul potrivit o sa iti dai seama ce inseamna.Fi tare si accepta prezentul, numai binewinking

| Woodenpints91 a răspuns:

Ai uşile proapăt lăcuite prin casă?

| ΟρθόδοξηΠίστη a răspuns:

Pot fi ispite diavolesti. Visele (de cele mai multe ori, dar NU toate) sunt inchipuiri omenesti.

| NoShit a răspuns:

E un vis punct