| Tiger7777 a întrebat:

Ce credeti, exista fantome?

6 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Cred in existenta spiritului(sufletului)care nu are forma sau culoare si nu poate influenta nimic sau lua forma materiala.
Fantomele NU exista.
Daca dupa moarte nu ai fost destul de demn sa fi trimis in Rai sau destul de lacom/mandru etc sa fi trimis in Iad sufletul ramane pe Pamant pentru eternitate.Casele noastre si fiecare coltisor de pe aceasta planeta e populat de milioane/miliarde de spirite.

| 393Dan a răspuns:

Eu nu cred, insa nu vreau sa-mi demonstreze existenta lor xP

| NAT0 a răspuns:

Tu ce crezi?

| Aslam a răspuns:

Fantomele sunt la fel de reale ca si Dumnezeu.

| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a răspuns:

Eci fantome nu exista, exista doar spirite "ratacite". Adica omul dupa ce moare spiritul lui, uneori se mai "plimba" sa zicem asa, dar nu da semne mari si nu este un obicei asa ceva. Se intampla foarte rar...

| Eucumamajunsaici a răspuns:

Nu,sunt doar niste fiinte pentru filmele horror.