| laura_2327 a întrebat:

Credeti ca exista fantome? de ce?

Răspuns Câştigător
| ghem a răspuns:

Fantome, spirite, extraterestrii, dar Dumnezeu? trebuie sa fiti voi convinsi dacaa exista sau nu, nu doar pentru faptul ca x a zis ca vai... am vazut o farfurie zburatoare si gata trebuie sa l credeti. trebuie sa acceptati faptul ca exista o parte a lumii in care traim pe care n o vom deslusi niciodata.

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu exista.happyAsta cred eu big grin

| kh1ss a răspuns:

Fantome nu exista, spirite exista happy

| VaneS.sA a răspuns:

Nu stiu ce sa cred...la tv am vazut documentare, adica reconstituiri ale unor fapte...thinking posibil sa existe...

| Georgy_6437 a răspuns:

Probabil ca exista...inca nu m`am intalnit cu ele dar cred ca si ele de intreaba daca exista oameni

:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
sa stim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu laura nu exista.nu-ti face griji