| Diddyshor a întrebat:

As vrea sa stiu daca pot avea o relatie cu finul parintilor mei... astestept raspunsuri...happy

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Te referi la finul pe care l-au botezat? Da, de ce nu.Am inteles finul de cununie.Scuze!

11 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Orice relatie in afara casatoriei, este un pacat.(daca te referi la relatii intime).

| EmaS a răspuns:

ShowTim3
PaladeOvidiu are dreptate.Eu am raspuns din punct de vedere religios, deoarece aici se afla pusa intrebarea.

| ShowTim3 a răspuns:

LoL ema... si sa te duci la veceu e pacat.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Cu tot satul poti sa ai.

| flower_3416 a răspuns:

Buna,din cate stiu eu nu e permis pana la al 4 grad de rudeniehappy...

| ταξιδιώτης a răspuns:

Prin botez, cununie nasii sunt parintii spirituali ai finilor.

Răspuns utilizator avertizat
| feuerundwasser a răspuns:

Viata e scurta, fa ce vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti pagan, poti. Dar in fata lui Dumnezeu gresesti.

| sergiu2222 a răspuns:

Poti deoarece nu aveti nici o legatura de sange

| Diddyshor explică:

Nu ma refer la relatii intine(Ema)... dupa cate am vazut nu prea e posibila relatia mea cu acest baiat nu?