| georgescul56 a întrebat:

Atei se bazeaza pe stinta da stinta este a diavolului. stinta fu creata de diavol si atei lucreaza cu ia. Atei lucreaza cu arma diavolului stinta. De ce atei lucreaza cu stinta si nu cu ce o dadut dumnezeu noua, credinta?

7 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Poate ar fi necesar să vizitezi niște medici specialiști, se numesc medici psihiatri!

| Inferno a răspuns:

Stiinta este motivul pentru care postezi aceasta intrebare.

| milan9 a răspuns:

Intrus sub acoperire, chiar într-un domeniu care are nevoie de ştiinţă?

| Alphawolf a răspuns:

Tu esti un troll ateu! Ce sa spun, esti foarte ingenios. Uau.

| Miauti a răspuns:

Asa e! stiinta e a diavolului. ma tot intreb de ce toti folosim tehnologia. De ce preotii au tablete, masini de lux, de ce se duc la spital si sant operati de roboti medicali...

de ce!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca lucrau numai cu ce "o dadut dumnezeu noua", nu mai postai tu prostiile astea pe net.

| CryChristiAN a răspuns:

Stiinta te indeparteaza de Dumnezeu.E FOARTE BINE sa stii stiinta, dar nu o folosesti impotriva Creatorului tau.