| AvalohAlyn a întrebat:

Ați vrea să aveți darul și abilitățile speciale ale lui Nostradamus? Eu da.

4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Sunt bine asa.

| mentholinks a răspuns:

N-avea nimic special Nostradamus, doar lucra cu fortele intunericului.

| Algo098 a răspuns:

Nu imi doresc fantezie si minciuna. Viitorul nu e stabilit dinainte ca sa poata cineva sa spuna ce va fi. Unele previziuni se pot face, de exemplu, daca nu ai invatat nimic si mergi la un examen, prevad ca vei pica acel examen. Daca ai invatat si stii totul bine, prevad ca vei obtine o nota buna si asa mai departe.

| RKBlue a răspuns:

As vrea sa pot deveni invizibil cand vreau.
Sau daca nu, sa pot controla aerul ca Aang.