| Paranormal12 a întrebat:

Azi am fost la slujba de,, Boboteaza".Si acolo am vazut 4 lucruricall mehiar cand preotul sfintea apa, un pornumbel a trecut peste cei de acolo
-la un moment dat apa a inceput sa se miste violent in galeti.Imi puteti gasi si mie o explicatie pentru acest lucruri, ca eu nu am gasit crying

10 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Sunt n cauze care ar putea sa faca apa sa se miste...Scuze ca-ti stric visele.

| RAY a răspuns:

Da sigur mici uragane in galeti, vrajeala

| RAY a răspuns:

Sigur nu erau uragane in acele galeti?

| Mădă0611 a răspuns:

Lasa alcoolul si fumatul.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

N-ai spus care sunt celelalte 2 lucruri, poate doar ti s-a parut.

| M25M a răspuns:

Iar se tine Moise de farse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apa s-a mişcat poate pentru că porumbelul a lăsat ceva frumos in ea!hee hee

| ManStrong a răspuns:

Ala a fost duhul sfint, ma i si nu a ti priceput. Daca l prindea ti sa l mincati aveati toti duhul sfint acum.

| C0nstantin a răspuns:

Ii tremura mana de la frig la preot cand amesteca supa de busuioc dupa ce si-o spalat mainile in ea.

| vrelian a răspuns:

Pai raspunsul ti l-ai dat singur mai sus. porumbelul.o paare bate din aripi ce? bate aerul normal.si daca trece pe deasupra ta un porumbel ce crezi ca se intimpla asa dupa tine? misca aerul normal ca si cum ai misca cu un evantai.si aerul misca apa si uite asa hocus pocus apa se misca.dar ai uitat sa spui ca porumbelul era trimis de dzeu.ala a iesit asa pur si simplu din acea apa.si apoi ai alta explicatie de ce s-a miscat apa.ce de mai minuni nu? apoi oamenii daca miscau galetile ce vrei ca apa sa nu se miste.si ma mira cum de nu ai filmat acest miracolo.de obicei voi astia filmati puneti pe youtube etc.naspa ai pierdut sansa sa mai prinzi ceva clienti naivi.