| MihaelaDaria a întrebat:

Bună, am văzut de curând un anunț pe internet despre un clarvăzător numit ( luca ioan ) tămăduitor care s-ar afla în Brașov, a mai apelat cineva la serviciile lui? Mă poate ajuta cineva cu o părere să nu pic de proastă

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Să nu mergi la astfel de oameni. Ei nu lucrează cu Dumnezeu.

| EestiSodalane a răspuns:

Du-te la doctori și în biserică la Taina Sf. Maslu! Nu apela la scamatorii astia spirituali care nu vor decat sa-ti fure banii și să te înșele.

| Scotianca a răspuns:

Nu-ti recomand is niste sarlatani care iti ia banii si iti ofera mai multa confuzie sau probleme.

| MihaelaDaria explică (pentru Scotianca):

Îi cunoști?

| Scotianca a răspuns (pentru MihaelaDaria):

Am prieteni care au apelat la clarvăzători si au plecat mai nelamuriti ca inainte si cu banii luati.