| Antipaticu a întrebat:

Biblia ne invata ca trebuie sa-i iubim pe dusmanii nostri.
Trebuie sa-l iubim si pe Boc?

19 răspunsuri:
| anomiserarac1996 a răspuns:

Depinde daca uh vrei sal iubesti.dar eu cred ca ala nu e demn de iubire; D

| yonesss a răspuns:

O sa nu exageram! are si Dumnezeu limitele luilaughing

| Bazztokyo a răspuns:

Alege:
1)Daca asculti in totalitate biblia inseamna k da
2)Pe jumate inseamna ca nu
3)Deloc inseamna ca il urasti

Fundita? te rog plzzz

| negru30 a răspuns:

Daaa ha ha ha Pune-l si tu ultimul

Răspuns utilizator avertizat
| Alecsa4u a răspuns:

Hmm.cred ca in categoria asta nu se incadreaza si prostii.Adica sa fim seriosi,cum sa iubesti pe cineva care nici macar nu are trasaturi de om,si gandeste ca o gainastraight face.
Nu ne ajuta cu nimic tara, e un bleg, asa ca eu una nu il pot "iubi".

| Angel0 a răspuns:

Este si el mic.

| Wehrmacht a răspuns:

Normal ca da! E cel mai simpatyk animal salbatic pe care l-am vazut.

| Raquella a răspuns:

Da,trebuie sa il iubim, pentru ca el a fost pus de Dumnezeu in aceea functie.

| francesca89 a răspuns (pentru Raquella):

Da? Dumnezeu l-a pus in acea functie,sa'i taie pensia lu' tactu si mata mare? Nici tu nu crezi ce spui.
Sunt sigura ca tot Dumnezeu l-a pus si pe Hitler in "acea" functie(sper ca acum iti vin in minte cadavre de copilasi,femei violate, penetrate cu tevi de pusti, lagare si camere de gazare)
wake up girl!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru francesca89):

Da dumnezeu la pus pe Hitler ala cata iubire a avut gazand 6 milioane de evrei da dumnezeu e iubitor el nu face nimic da vede tot daca spui ceva e devina un mar mancat de eva culmea un mar

| ShowTim3 a răspuns:

L-ai iubi cu toporul! sa-i dau o portie de iubire in cap cu bata...

| cthulhu a răspuns (pentru Raquella):

Basescu e Dumnezeu? Suntem martori la a doua venire?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Raquella):

Nu se poate, tu trebuie sa fii troll, ca, de nu, esti prea proasta sa existi, prea proasta, ma jur...

| Raquella a răspuns (pentru anonim_4396):

,,Oricine să fie supus stăpânirilor celor mai înalte; căci nu este stăpânire care să nu vină de la Dumnezeu. Şi stăpânirile care sunt, au fost rânduite de Dumnezeu.,,

| Rapunzell a răspuns:

E greu, nu? Chiar daca nu-i putem iubi pe vrasmasi, ar trebui macar sa ne rugam pentru ei sa-i lumineze Dumnezeu. Boc, Base si toti "conducatorii" tarii chiar au nevoie sa-i pomenim si sa ne rugam pentru ei, sa le dea Dumnezeu minte clara sa administreze bine tara. Dar oricum, ordinele vin din afara.

| MMihai a răspuns:

Trebuie sa-l iubim si pe Boc?==cum vrei tu, așa să faci!

| justitiarul a răspuns (pentru anonim_4396):

Ehe! Exista! E fiica Emei si e unica pe aici.La fel ca mami ei.
Cand ramane fara replici(destul de des e adevarat)ne da citate din Biblie!

| AliceThai a răspuns:

Categoric nu. Boc e exceptia care intareaste regula happy