| anonim_4396 a întrebat:

Exista vrun preot pe aici? As vrea sa stau de vorba cu un preot. :*

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Putem sa vorbim in privat. Nu sunt preot dar te pot ajuta.

12 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Da eu sunt, dar pentru capre.winking

| danut a răspuns:

Isus Hristos, Mare Preot, poti sa i te adresezi prin rugaciuni tainice in care sa-ti spui doleantele si daca Dumnezeu considera necesar vei primi si raspuns.

| Trolli a răspuns:

Nu prea le am eu cu astea, dar preotii nu stau in niste chestii numite "biserici"? incearca acolo! :*

| sublime89 a răspuns:

De ce? Iti cauti iubit?hee hee

| Moisie a răspuns:

Nu inteleg ce nevoie are un om normal de un sarlatan numit preot?
Oare ai decazut atat de mult incat fara minciuna si sarlatanie nu mai functionezi?
Tu nu stii ca Dumnezeu te ajuta exact atat de mult cat te ajuta capul tau? Toti preotii nu sunt decat niste sarlatani pe care pina si Isus ii spurca pe unde ii apuca si ii acuza ca ii indeparteaza pe oameni de Dumnezeu pentru ca ei sunt slugile Mamonei(Diavolului)!

| HowdidIgethere a răspuns:

Ateu sau ortodox?
Atei/ee sunt si preotese.
Ortodocsi, cauta la boserica.

| RexCuParuCret a răspuns:

Daca ai o intrebare cu raspuns mai dificil incearca sa te rogi Domnului Iisus Hristos sau sa cauti pasaje in Biblie care te-ar putea lumina.
Poti incerca de asemenea sa postezi intrebarea la aceasta categorie.
Nu cunosc la categoria asta vreun user care sa imbrace haine preotesti deci scuze.
Dar repet daca e ceva poti sa imi scrii sa sau publici o intrebare in legatura cu problema ta.

| casian_6565 a răspuns:

Daca vrei in privat( iti zic si restul )

| miru20cmrecords a răspuns:

Nu imi caut iubiti, Mi-se intample chesti ciudate.

| Holiday a răspuns (pentru miru20cmrecords):

Daca mergi la preot o sa ti se intample lucruri si mai ciudate...

| YesViRginia a răspuns (pentru miru20cmrecords):

Si eu am patit lucruri ciudate. Cand ma incetat rugaciunile fara rost si altele, au incetat si lucrurile ciudate,

| EmaS a răspuns (pentru miru20cmrecords):

Putem sa vorbim in privat. Nu sunt preot dar te pot ajuta.

| miru20cmrecords a răspuns:

Mersi