| Frumu1818 a întrebat:

Buna TPU.De ce mereu cand ma inchin adica cand zic o rugaciune casc(daca la ora 12 amiaza mare zic o rugaciune, casc.cand merg pe strada daca zic o rugaciune casc). Poate cineva sa imi spuna de ce fac asta? deci casc daca zic o rugaciune la orice ora.si daca zic una imediat dupa alta se intampla la fel

Răspuns Câştigător
| danay72 a răspuns:

Pur si simplu asa ti se intampla. Nu inseamna nimic. Poate fi și autosugestia, te gândești că vei casca și așa, îți vine să caști.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DragoselAjutorul a răspuns:

Eu cand cant sau citesc pățesc așa