| Magie2525 a întrebat:

Bună tuturor, cui Sfânt trebuie să mă rog ca să găsesc răspunsul la o întrebare pe care o am?
Am o întrebare la care nu găsesc răspuns.

8 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Si care ar fi acea intrebare la care nu gasesti raspuns? Nu trebuie sa te rogi la chestii imaginare sa gasesti raspunsuri la intrebari, trebuie sa analizezi intrebarea, apoi sa cauti sa o explici. Daca exista deja explicatie, atunci e mai simplu, poate ca nu stii tu ca exista raspuns, asa ca baga aici intrebarea sa vedem despre ce este vorba.

| Fatamuntilor a răspuns:

Google

| johnnny123 a răspuns:

Sfântului Google

| gabicoo a răspuns:

Sfântului Sisoie TikTok-istul.
winking

| gabicoo a răspuns:

Tu de la silicoane ai revenit la sfinți?

| Magie2525 explică (pentru gabicoo):

Mă interesa să știu din ce sunt făcute " Silicoanele ".

| ArchangelElohim a răspuns:

Fa pace in tine si-atunci poti sa-ti raspunzi la toate intrebarile!

| Magie2525 explică:

Trebuia să pun " cărui " în loc de " cui ".