| mODIN a întrebat:

Care e cea mai mare enormitate pe care ati auzit-o de la cineva vreodata in sectiunea asta (Religie)?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ar trebui să fii de acord că TOATE sunt enormități (desigur, cu excepția celor indoctrinați cu totul)

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Era un martor al lui Iehova mai demult pe-aici și făcea prozeletism.
Printre cele mai cretine lucri pe care le-a spus se numără: fosilele de dinozaur au fost plantate de diavol pentru a ne testa credința (dinozaurii nu au existat) și diavolul schimbă rezultatele datărilor cu C-14 pentru a ascunde faptul că lumea are 6.000 de ani.