| Cocîrlăndosu a întrebat:

Care este punctul dvs de vedere privind relaţiile sexuale înainte de căsătorie? Ia uitaţi aici ce articol interesant am găsit:

http://www.evz.ro/......31489.html

Ce părere aveţi?

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cocarlandosu? posteaza aceasta intrebare la dragoste si sex, pentru libertinii care vad in a sta cucracii in sus, si in a da din fund de doua ori, doar placere.sa vada si ei ce inseamna incredere si responsabilitate.aia de 11-18 ani care nu vad in ochi decat sex.e bine de stiut.

| zurick a răspuns:

Cred ca este o prostie.

| Klaryssa a răspuns (pentru Cocîrlăndosu):

Bingo!winking

| AliGab a răspuns (pentru RAY):

Trebuie sa fi avut experiente tare triste daca ai ajuns la concluzia asta despre femei

| RAY a răspuns (pentru AliGab):

Asta e, viata merge inainte

| AliGab a răspuns (pentru RAY):

Cu sau fara prea multe cuvinte...

| Radu_Bogdan_Ionut_1990 a răspuns:

Relatiile sexuale inainte de casatorie sunt foarte normale.