| lplostonyou a întrebat:

Exista asa ceva? Ce parere aveti, este normal sau anormal asa ceva? http://www.evz.ro/detalii/stiri/targul-de-virgine-799620 .html

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Da, este posibil sa existe asa ceva.
In orase mari, pe la toate colturile strazii vezi fete imbracate sumar care stau si freaca menta in asteptare de clienti.
Fete fara viitor. Politia nu face nici in incercarea de a opri prostitutia.Deci daca ne gandim, nu e nimic anormal.

5 răspunsuri:
| Ellenna a răspuns:

Nu e primul articol de acest gen. oh go on Fetite fara viitor. E alegerea lor, si ele aleg sa isi distruga tineretea.

| alylove15 a răspuns:

Anormal

| annkaa a răspuns:

Daca ele sunt proaste si nu au ce face...oh go ontreaba lor pana la urma e viata lor

| Reek54 a răspuns:

Da, exista, este anormal, dar fortele legii nu prea fac nimic ca sa opreasca asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am trăit să o văd și pasta...wow...ce idioțenie