| RAY a întrebat:

Categoria religia este o pierdere de timp, ce parere aveti?

39 răspunsuri:
| RAY explică (pentru Mădă0611):

Bine,desi nu esti prea sociala, asta am observat la multi ateii asta nu-i bine, avem o viata trebuie sa ne exprimam

| sublime89 a răspuns (pentru Luka32):

Eu nu fac nimic. Altii fac, cum e Richard Dawkins.

| doctorandus a răspuns:

Se poate, dar deseori e distractiva.

| MadaSweet18 a răspuns:

Eu nu cred ca e o pierdere de timp deoarece atunci cand nu am ce sa fac intru la aceasta categorie si ma minunez cat de destepti se dau unii crestini.Ei cred ca daca au citit biblia si cred in dumnezeu stiu totul pe lumea asta si ca sunt superiori ateilor dar de fapt sunt doar niste oameni care nu accepta adevarul si prefera sa creada in povestile cu mos craciun ( nu zic de toti crestinii doar de cei care incep sa dea citate din biblie si care zic ca nu e bine sa faci aia, aia ca te pedepseste dumnezeu).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca, nu.

| Silviuloan a răspuns:

Depinde la ce te referi...

| Silviuloan a răspuns:

Pai daca este o pierdere de timp atunci de ce mai participi la aceasta categorie. Vad ca tu pui intrebari aici... si tot tu zici ca e plictisitoare... gandeste si tu cand vrei sa spui ceva. Da Gandeste-te bine.

| Actaar a răspuns:

Crestinismul este

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Depinde...daca ai altceva mai bun de facut! Eu uneori n-am laughing De ce nu mi-as arunca ochii pe aici?