| cucarachaalien a întrebat:

Cati timpi si trei miscari pierzi zilnic la toaleta?

8 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Eu as intreba cat timp stai in rugaciune?

| MMihai a răspuns:

Dar tu numai întrebări prostești știi să pui?

| Raniia a răspuns:

Este o necesitate fiziologica si difera la fiecare organism in parte.Important sa nu uiti sa te speli pe maini dupa ce ai fost la toaleta.Stiai ca intr-un cm patrat de piele se gasesc 8.000.000 bacterii?

| Woodenpints91 a răspuns:

Dacă e zi în care nu fac baie, maxim 5 minute. Eu oricum mă piş pe fereastră.

| GusWaters a răspuns:

Nu am baie in casa.De pisat ma pis in ghiveci sau pe caniche-ul vecinului,de spalat, ma spal in Siret, si ma cac in subsolul blocului. straight face

| FlorinDiablo a răspuns:

Insumat sa zic ca pierd cam 10 minute pe zi la toaleta

| FlorinDiablo a răspuns:

Practic cat urinez ca materiile fecale le elimin din 2 in 2 zile, totusi hai sa schimbam subiectul suna putin a colac de wc.

Răspuns utilizator avertizat