| anonim_4396 a întrebat:

Ce bine imi pare ca nu le merge la Artistii de muzica si de filme bine si imi pare bine ca le merge bine la saraci ce Artistii credeau ca vor avea ei totul la nas si la gura si la bot vedeti ca nu-i ajuta Dumnezeu pe cei bogatii mai bine sa fi sarac decat bogat adica nici sarac lipit pamantu adica eu nu ma refer la mine ca sunt sarac sau ceva eu sunt multumit ce a dat dumnezeu la lume?

6 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Interesant: artiști cu A mare și Dumnezeu cu d mic.
În plus nu se spune: la artiștii ci artiștilor.
Cu plăcere.
Acum revenind la subiect, artiștilor le merge foarte bine și săracilor le merge prost, nu văd de unde ai dedus tu că artiștii n-o duc bine. În plus nu ar fi trebuit să te bucuri de răul altora, așa zice Dumnezeu.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Fericiti cei saraci cu greselile gramaticale!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ce mi-ar placea sa te aud citind, cu voce tare, postarea asta.
Dupa ce ca e agramata, nici n-are vreun semn de punctuatie. Cred ca, deja pe la randul 4 ramai fara aer.
Lasa ca n-are nici cap, nici coada. laughing

| soimos a răspuns:

Ma mir ca nu esti te simti si fericit!
Ptr ca in scriptura scrie clar: "fericiti cei saraci cu Duhul"!

| kamykaze88 a răspuns:

Esti Crestin? Bravo, biserica are nevoie de tine(de oameni ca tine)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si de ce iti pare asa bine? iti cereau tie de mancare? si daca acum o duc mai rau te ajuta pe tine cu ceva?