| Marya_Mocanu_1983 a întrebat:

Ce calitati avand un preot pentru a fi duhovnic asprect de tine?

4 răspunsuri:
| milan9 a răspuns:

Calitatea de a-si respecta intru totul datoriile si invataturile pe care Biserica le-a primit de la Hristos si pe care are datoria de a le face cunoscute.

| zurick a răspuns:

Datoria de a nu spune nu mai prostii in care nici el nu crede, adica sa nu mai iti zica ca nu-i bine, ca esti un pacatos daca faci asta si el sa faca acelasi lucru pentru ca popa are voie.

| William a răspuns:

Ce inseamna asprect?

| Ben00 a răspuns:

Nu esti de pe la noi? Vad ca folosesti niste timpi cum ii gasesti prin dictionare.