| Andrei_Mihai_1994_z29H a întrebat:

Ce credeti ca exista dupa ce mori? Credeti in iad si rai?

Răspuns Câştigător
| gabriel87000 a răspuns:

Ca si om vrem sa stim multe ce se intampla cu noi, in univers, etc,,, sunt niste chesti care ar trebui sa ne preocupe mai usor. traieste prezentul ca ziua de amine nu sti ce aduce.

9 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Cred in ce zice Biblia, ca omul cand moare nu mai stie nimic.Eclesiastul 9:5, 6, 10.Paradisul pamantesc va fi pe pamant, dupa sfarsitul sistemului rau.Psalmi 37:9-11,Isaia 65:20-25

| corbulalbrosu a răspuns:

Dupa ce mori te asigur ca vor exista niste viermi albi mari si grasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu cred. ce o fi, o fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar abia astept sa descopar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca exista rai sau iad trebuie musai undeva sa existe si Harry Potter. Altfel nu-mi explic cum una exista fara cealalta.

Răspuns utilizator avertizat
| ThePuffy a răspuns:

Nu cred in rai sau iad. Porcari. Nu cred nici in Dumnezeu sau Satana. Nimic nu exista. Si da, sunt crestin ortodox nu ateu laughing).

| EduardMHJKR a răspuns:

Sunt ateu, nu cred in rai sau iad deoarece mi se pare mai plauzibila teoria evolutiei