| XxXBlackVampireXxX a întrebat:

Ce credeti ca se intampla cu banii din cutia milei?

Răspuns Câştigător
| Klepto a răspuns:

@Hombre

Fundul meu este ca si o persoana,
Este mai letal decat trupele speciale din Hertegovina,
Nu sunt destul de puternic sa controlez bestia mea dorsala,
Este mai mult decat o membrana.
Are constiinta si egou,
Doar de asta i se zice "Marele Popou",
Pe cine a corupt, doar el stie,
Ar corupe si ar manipula si pentru o glie,
Sufera de un pic de ineptie,
Si cand se enerveaza, bubuie mai tare decat o butelie.

Sper doar ca a corupt spre furturi ilegale,
Nu la alte perversiuni sexuale,
N-as vrea sa fiu blamat pentru dorinta popilor la placeri anale,
Chiar sper sa nu le treaca prin minte sa nu-i dea fundului meu tarcoale.

Valoarea cere valoare,
Port doar ce-mi fac bucile atragatoare,
Doar chilotii aia de Botesexual,
Ma irita fenomenal.

Nu dati vina pe popou,
Spanzurati popii de garou,
Fundul meu da alinare,
Popii va fura din buzunare.

24 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX explică:

@BybyX
Eu cred ca domn' parinte ii baga in buzunar. big grin

| Klepto a răspuns:

"Se folosesc pentru biserica" adica popa isi cumpara o masina nou sa ajunga la slujba, ca fara el cine ar face slujba, isi cumpara o sutana Armani ca daca preotul are valoare si slujba are valoare deci si dumnezeu are valoare, restul banilor sunt folositi pentru achizitionarea de midget clown p*rn.

| Hombre a răspuns:

Klepto-mane dudumane, esti pericol mare
Ai creat o moda de inavutire din miluire,
Caci popi ai corupt, vazandu-ti cur mare,
Si-l tii invelit si inpodobit in straie Armane.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Pe cluburi si curve cred eu!

| DorelSudoru a răspuns:

Se dau la cantareti sau isi iau popi niste legale!

| BubblesDoubleS a răspuns:

Mai stii?
Mai da o tura pe la bordel, isi ia un lamborghini si-l ascunde in gorapa.
Lasa bacsis pe la hoteluri, cazino-uri, ceva pierdere pe la pokerhee hee si-si umple buzunarele din banii care-i dam noi cand ne sfinteste casa. chatterbox chatterbox mult multe de zishee hee Idem all

| DreamAutopsy a răspuns:

A dat Klepto răspunsul.

| Infernia a răspuns:

II beau "pacatosii" care sunt in biserica laughing

| papusikatha a răspuns:

Nu judeca daca nu vrei sa fii judecat...

| FollowTheLight a răspuns:

Ce rai sunteti. Tare mai generalizati.Banii din cutia milei, intr-adevar, ii foloseste preotul.
Dar haideti sa o luam altfel, cine sunteti voi ca sa judecati un preot? Nu aveti dreptul asta. Daca imi spune-ti cand si cum vi l-ati castigat atunci ok.
Stiti ca e foarte rau sa injuri un preot? Cum o fii el, betiv, materialist, nu conteaza, fiindca un preot, are HAR.
Da normal ca nu ati auzit nici de asta...
Nu imi pasa de ce imi scrieti dupa.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Numai la saraci nu ajung.

| ankahra4m a răspuns:

Sunt sigura ca popii strang banii apoi merg la bauta laughing Acum pe bune, nu ai vazut ce masini " bengoase" au unii? Nu stiu ce sa spun, cert este ca nu miroase a bine...

| Kazimir a răspuns:

Se duc pe droguri halucinogene, dame de lux si nopti la ruleta in cazino

| Tkn a răspuns:

Depinde de preot: la el in buzunar sau in lucruri pentru biserica.

| florina200 a răspuns:

Ar trebui sa renoiasca biserica dar nu se stie ce fac

| Nyghtshadow a răspuns:

Isi ridica preotu casa... erm voiam sa zic... ii da la nevoiasi

| LiquidFlesh a răspuns:

Hehehe. We all need weed and booze, my friend. Exemplu: L-am vazut pe preotul din comuna bunica-mii in orasul in care locuiesc eu, la un bar, cu o sticla de vodka, fumand, chillin'.

| Aℓida a răspuns:

E un mister. laughing
{majusculeeeee }

| BiaSiAtat a răspuns:

Mai stii? Cica ar fi da-ti "saracilor".Eu cred ca ajung in investitii, mai ales in romania.Erau prin 2008 niste stiri ca sunt da-ti preotilor care devin bogati.Asa au declarat niste batrani.
Ok, dupa un an in 2009 a fost auzit ca se dau pe renovarea respectivei biserici, iar acum se zici ca bisericile le dau la stat, astfel incat sa se fac investiti.Tu ce crezi ca se intampla cu ei?

Răspuns utilizator avertizat
| xUrsuletz a răspuns:

Sa stii ca unchiul meu e preop si stiu bine. pai sa vedem. ajung in buzunarul preotului.si sa stii ca e o afacere buna.happy tias fi fte recunoscator pentru o funda mare mare. itit dau si eu promit happy

| 111111111111111 a răspuns:

Ii dau bacsis la striptease! laughing

| rhadan a răspuns:

Ii ia Popa si i baga in buzunar si are grija de ei sa i strice pe masini si cumparaturi si vacante la Chitzen Itza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi iau salariul din cutie. Doar nu o sa ii dea la saraci.